het Compliancekantoor

Over ons

Het Compliancekantoor wil duurzaam bijdragen aan de kwaliteit van uitgevoerde controle-opdrachten en de integriteit van accountantsorganisaties.

Dat doen wij door het ondersteunen van beleidsbepalers, compliance officers en externe accountants bij het internaliseren van het vereiste kwaliteitsniveau, het bijdragen aan het creëren van een kwaliteitsgerichte cultuur en het onbevreesd spiegelen van accountantsorganisaties. Wij hebben ruime ervaring vanuit diverse functies binnen de AFM en bij grote en middelgrote accountantskantoren. Wij kennen de visie van de toezichthouder van binnenuit en kennen de praktijk bij de toepassing. Ambitieuze accountantsorganisaties die professionaliteit, integriteit en vakkennis belangrijk vinden, vinden in ons een gedegen sparringpartner.

drs. R.M. (Ruben) Altink RA

drs. R.M. (Ruben) Altink RA

Theorie praktisch toepasbaar maken

+31 (0)20 240 25 72ruben.altink@compliancekantoor.nlLees verder
drs. K. (Koen) Borst RA

drs. K. (Koen) Borst RA

Blijvend vertrouwen in het accountantsberoep

+31 (0)20 240 25 72koen.borst@compliancekantoor.nlLees verder
G.J. (Gerrit) Coenen RA

G.J. (Gerrit) Coenen RA

Kwaliteit accountancy naar een hoger plan tillen

+31 (0)20 240 25 72gerrit.coenen@compliancekantoor.nlLees verder
drs. G.A. (Githa) Hogenes RA

drs. G.A. (Githa) Hogenes RA

Ondersteuning op het gebied van vaktechniek

+31 (0)20 240 25 72githa.hogenes@compliancekantoor.nlLees verder
H.A. (Harry) van der Laan RA

H.A. (Harry) van der Laan RA

Kwaliteit van controles structureel verbeteren

+31 (0)20 240 25 72harry.van.der.laan@compliancekantoor.nlLees verder
M.J.G. (Martijn) van der Leden MSc

M.J.G. (Martijn) van der Leden MSc

Er is veel potentie om te groeien

+31 (0)20 240 25 72martijn.van.der.leden@compliancekantoor.nlLees verder
drs. S. (Sietze) de Leeuw RA

drs. S. (Sietze) de Leeuw RA

Kantoren ondersteunen om te verbeteren

+31 (0)20 240 25 72sietze.de.leeuw@compliancekantoor.nlLees verder
J.H.M. (Hans) van de Noort RA

J.H.M. (Hans) van de Noort RA

Accountantskantoren de helpende hand bieden

+31 (0)20 240 25 72hans.van.de.noort@compliancekantoor.nlLees verder
E.J. (Jaap) Pieters RA

E.J. (Jaap) Pieters RA

Een combinatie van brede kennis, jarenlange praktijkervaring en een pragmatische inslag

+31 (0)20 240 25 72jaap.pieters@compliancekantoor.nlLees verder
M.G. (Maayke) Slot MSc EMA RA

M.G. (Maayke) Slot MSc EMA RA

Het begint bij vertrouwen

+31(0)20 240 25 72maayke.slot@compliancekantoor.nlLees verder
drs. E.R. (Edwin) van der  Wösten RA

drs. E.R. (Edwin) van der Wösten RA

Problemen ontrafelen en oplossingen inzichtelijk maken

+31 (0)20 240 25 72vdwosten@compliancekantoor.nlLees verder

/Over ons